Close

Wyniki

Wyniki II Edycji publikujemy poniżej :

A B C D
1
2
ROCZNIK 2012 i młodsze
3
4
Miejsce Imię Nazwisko Czas
5
1 Jan Sar 28,28
6
2 Aleksander Suska 28,85
7
3 Hanna Melerowicz 29,40
8
4 Filip Zawłocki 31,44
9
5 Helena SKIBIŃSKA 31,75
10
6 Laura Kostrzewa 34,90
11
7 ANTONINA WIĘCKOWSKA 35,09
12
8 Wiktoria Rzewnicka 35,22
13
9 Mikołaj Majewski 36,25
14
10 Stanisław Gwiazda 37,44
15
11 Milena PRUSAK 39,36
16
12 Oliwier Welenc 42,47
17
13 Aniela Ożóg 43,13
18
14 Asia Głuch 43,38
19
15 Kornelia Bartoszewska 45,50
20
16 Zuzanna Trzcinska 49,88
21
17 Sebastian Chądzyński 51,09
22
18 Helena Gwiazda 55,31
23
19 Wiktoria Hołubek 1.02,44
24
20 Jerzy Brzozowski 1,07,94
25
21 Izabela Szewczyk 1,14,25
26
22 Laura Zenik 1,32,04
29
30
31
ROCZNIK 2011 – DZ
32
33
Miejsce Imię Nazwisko Czas
34
1 Karolina Kąkolecka 23,98
35
2 Kinga Mentel 24,12
36
3 Ewa Głuchowska 24,13
37
4 Pola Kosmala 24,31
38
5 Alicja Miller 25,25
39
6 Grzegorzewska Weronika 27,94
40
7 Faustyna Bartoszewska 31,78
41
8 Zoja JAKUĆ 34,53
42
9 Maja Warda 35,97
43
44
ROCZNIK 2011 – CH
45
46
Miejsce Imię Nazwisko Czas
47
1 Sebastian Suska 22,01
48
2 Jacek Ziółkowski 22,84
49
3 Bruno Cierniak 25,06
50
4 Oskar Starczewski 28,22
51
52
53
ROCZNIK 2010 – DZ
54
55
Miejsce Imię Nazwisko Czas
56
1 Antonina Pietuch 19,83
57
2 Oliwia Włodarczyk 22,35
58
3 Diana Neuhorn 22,72
59
4 Julia Kowalczuk 24,31
60
5 Maja Starzyńska 24,50
61
6 Natasza Sałatka 24,78
62
7 Paulina Prusik 25,13
63
8 Julia Włodarczyk 25,66
64
9 Zuzanna Szewczyk 25,81
65
10 Jagoda Uściłowska 25,82
66
11 Maja Zima 26,84
67
12 Anna Ignatczyk 27,09
68
13 Alicja Zaród 30,25
69
14 Weronika Trzcinska 31,82
70
71
72
ROCZNIK 2010 – CH
73
74
Miejsce Imię Nazwisko Czas
75
1 Tymon Smolczewski 20,40
76
2 Jewgenij Zubakhin 21,22
77
3 Aleksander Wnorowski 21,40
78
4 Wiktor Momot 22,94
79
5 Patryk Andrzejewski 23,75
80
6 Edgar Sarna 24,53
81
7 Antoni Chorostecki 24,54
82
8 Stanisław Brzozowski 24,90
83
9 Filip Olejnik 24,94
84
10 Filip Laskowski 25,60
85
11 Tymon Bogdanowicz 27,10
86
12 Szymon Pawlak-Kamińskim 27,35
87
13 Staś WACHOWICZ 27,81
88
14 Jakub Cymbała 28,25
89
15 IGNACY NOWICKI 29,25
90
16 Jan Ożóg 29,65
91
17 Jan Tyszkiewicz 29,97
92
18 Fryderyk Struzik 31,09
95
ROCZNIK 2009 – DZ
96
97
Miejsce Imię Nazwisko Czas
98
1 Zofia Jasik 21,26
100
2 Daria Próba 22,87
101
3 Pola Kamaszewska 22,94
102
4 Michalina Grymuza 23,81
103
5 Julia Chorostecka 24,12
104
6 Viktoria Basista 24,88
105
7 Zuzanna Piotrowska 25,25
106
8 Maja Żygadło 27,28
107
9 Nela Kędra 29,25
108
109
110
ROCZNIK 2009 – CH
111
112
Miejsce Imię Nazwisko Czas
113
1 Ksawery Berendt 17,31
114
2 Antek Melerowicz 19,06
115
3 Tomasz Gocławski 20,09
116
4 Wiktor Iwański 20,45
117
5 Borys Liwacz 21,56
118
6 Filip Sokołowski 22,31
119
7 Filip Budniak 23,97
120
8 FRANCISZEK WOŁYŃSKI 24,78
121
9 Krzysztof Kuleta 27,92
122
123
124
ROCZNIK 2008 – DZ
125
Miejsce Imię Nazwisko Czas
126
1 Alicja Łotowska 38,87
127
2 Maria Krasińska 42,97
129
3 Milena Bartnik 43,88
130
4 Karolina Błachnio 47,00
131
5 Zuzanna Głuch 52,80
132
6 Helena Okulicz-Kozaryn 53,25
133
134
135
ROCZNIK 2008 – CH
136
137
Miejsce Imię Nazwisko Czas
138
1 Maksymilian Cholewa 39,84
139
2 Piotr Mackiewicz 41,13
140
3 DANIEL OLEDZKI 41,52
141
4 Kajetan Grabiński 41,94
142
5 Mikołaj Kostrzewski 44,32
143
6 Wojciech Krzyszczak 44,66
144
7 Jerzy Kozłowski 44,75
145
8 Marcin Dąbrowski 46,16
146
9 Paweł Włodarczyk 48,09
147
10 Hubert Łagowski 52,47
148
149
150
ROCZNIK 2007 – DZ
152
Miejsce Imię Nazwisko Czas
153
1 Julia Grzegorzewska 35,31
154
2 Zuzanna Gromadka 42,26
155
3 Wiktoria Sosnowska 46,75
156
4 Ewa Gocłowska 49,50
157
5 Wiktoria Turkowska 52,91
158
159
160
ROCZNIK 2007 – CH
161
162
Miejsce Imię Nazwisko Czas
163
1 Oliwier Wójciak 35,57
164
2 Janek Melerowicz 38,19
165
3 Igor Bułkin 39,15
166
4 Filip Pietrzak 40,00
167
5 Kamil Lewiński 41,62
168
6 Konstanty Melonowski 42,25
169
7 Jakub Szymański 42,34
170
8 Karol Cholewa 49,34
171
9 Krzysztof BOGUSZ 49,47
172
173
174
ROCZNIK 2006
175
DZ
177
Miejsce
178
1 Oliwia Próba 35,57
179
2 oliwia jaskulska 43,97
180
3 Matylda Minichowska 51,07
181
182
183
ROCZNIK 2006
184
CH
185
Miejsce
186
1 Jakub Grzędziński 40,25
187
188
ROCZNIK 2003-2005
189
DZ
190
Miejsce Imię Nazwisko Czas
191
1 Maja Łotowska 34,44
192
2 Marta Bartnik 56,18
193
194
CH
195
Miejsce Imię Nazwisko Czas
196
1 Jakub Kowalczuk 39,35
197
2 Bartosz Jurczyński 31,71
198
3 Stanisław SZCZĘSNY 32,94
199
4 Michał Pawłowski 31,22
200
5 Bartosz Świątkowski 33,90
201
202
203
204
Kategoria OPEN
205
206
Miejsce Imię Nazwisko Czas
207
1 Marcin Warda 41,20
208
209
211
212
213
Kategoria OPEN PLUS
214
215
Miejsce Imię Nazwisko Czas
216
1 Damian Ziółkowski 35,09
217
2 Robert Teterycz 39,20
218
3 Robert Dziudziek 43,01
A B C D E
1
Sztafety Rodzinne
2
3
Grupa A
4
MIejsce Imię Nazwisko II Zawodnik Czas
5
1 Weronika Grzegorzewska Julia Grzegorzewska 42,47
6
2 Daria Próba Oliwia Próba 34,85
7
3 Filip Olejnik Tomasz Olejnik 40,01
8
4 Ksawery Berendt Sergiusz Berendt 33,22
9
5 Antek Melerowicz Janek Melerowicz 31,47
10
6 Sebastian Suska Łukasz Suska 34,19
11