Close

16 maja 2017

Wyniki – Finał XI GP Łomianek w Pływaniu

 

A C D E
1
Szkoła Specjalna – 25m
2
3
Miejsce Imię Nazwisko Czas
4
1 Damian Perkowski 28.39
5
2 Adam Wiśniewski 32.07
6
3 Jakub Owczaruk 32.65
7
4 Oliwia Szadkowska 33.27
8
5 Michał Skrzypczak 2.05.22
9
10
11
ROCZNIK 2010 i młodsze
12
13
Miejsce Imię Nazwisko Czas
14
1 Tytus Kornowski 26.31
15
2 Maria Małecka 28.46
16
3 Maja Starzyńska 31.95
17
4 Gabriela Matuszewska 32.82
18
5 STANISŁAW ZIMNICA 33.16
19
6 Zuzanna Szewczyk 33.3
20
7 Jan Sieliński 33.35
21
8 NATASHA PIWOROWICZ 34.18
22
9 Jagoda Uściłowska 34.79
23
10 Alicja Pytlińska 37.93
24
11 Fryderyk Łata 38.67
25
12 Jacek Ziółkowski 39.3
26
13 Bartosz Kubiczek 39.6
27
14 Szymon Bogdański 39.77
28
15 Maja Warda 39.83
29
16 Tamara Hermanowska 40.21
30
17 MACIEK Dębiński 42.77
31
18 Joanna Parczewska 44.65
32
19 Helena Powałka 45
33
20 NIKOLA SZEWCZAK 47.44
34
21 Sylwia Hryniów 47.81
35
22 Stanisław Niemczyk 57.53
36
23 Hanna Kowina 1.13.29
37
24 Ola Romańska 1.26.09
38
25 Janek Nowaczek 1.27.91
39
26 Anita Koźniewska 1.34.98
40
27 Maria Trojanowska 1.49.41
41
28 Leopold Łata 1.56.76
42
43
44
ROCZNIK 2009 – DZ
45
46
Miejsce Imię Nazwisko Czas
47
1 MAGDALENA WITKOWSKA 21.56
48
2 Zosia Jasik 24.77
49
3 Weronika Mazgajska 26.15
50
4 IZABELA ŻARNOWSKA 26.64
51
5 DARIA PRÓBA 31.5
52
6 Ola Kalkowska 32.1
53
54
ROCZNIK 2009 – CH
55
56
Miejsce Imię Nazwisko Czas
57
1 Przemysław Boruc 18.59
58
2 Filip Budniak 20.5
59
3 WIKTOR IWAŃSKI 23.53
60
4 BARTEK Górski 26.99
61
5 Krzysztof Koźniewski 39.29
62
63
ROCZNIK 2008 – DZ
64
65
Miejsce Imię Nazwisko Czas
66
1 Alicja Łotowska 16.57
67
2 Marta Kucharska 17.04
68
3 OLIWIA NARKIEWICZ 17.65
69
4 IGA PERKOWSKA 18.61
70
5 Monika Parczewska 19.17
71
6 Urszula Powałka 19.29
72
7 Alicja Woch 21.1
73
8 Natasza Hauzer 21.22
74
9 Karolina Błachnio 22.21
75
10 PATRYCJA ŻBIKOWSKA 23.27
76
11 MAGDA Łakomska 23.28
77
12 Natalia Hermanowska 23.66
78
13 Julia Kozłowska 24.03
79
14 Apolonia Wośko 25.07
80
15 JULA Rakowiecka 27.94
81
82
ROCZNIK 2008 – CH
83
84
Miejsce Imię Nazwisko Czas
85
1 BORYS WRÓBLEWSKI 16.84
86
2 DANIEL OLĘDZKI 18.5
89
5 Maksym Oszczyk 19.09
90
6 JÓZEF KAAROUD 19.26
91
7 KUBA ŁUĆKO 20.14
92
8 Grzegorz Gromadka 21.1
94
10 Teofil Nalewajka 21.33
95
11 MICHAŁ Rynkiewicz 22.74
96
12 FRANEK Adameczek 27.13
97
13 Mateusz Prycel 31.1
98
14 Piotr Buczkowski 31.53
99
100
ROCZNIK 2007 – DZ
101
102
Miejsce Imię Nazwisko Czas
103
1 Milena Jaworska 16.89
104
2 Zuzanna Gromadka 17.26
105
3 Oliwia Bułka 18.4
106
4 Klara Borucka 18.75
107
5 Alicja Niemczyk 19.59
108
6 Kinga Gralewska 19.66
109
7 Natalia Nowogródzka 20.44
110
8 Matylda Zamoyska 20.55
111
9 JUSTYNA TARAS 20.62
112
10 Anna Leśniewska 22.2
113
11 Matylda Schön 22.31
114
12 Julia Kwiatkowska 26.42
115
116
ROCZNIK 2007 – CH
117
118
Miejsce Imię Nazwisko Czas
119
1 Oskar Ślesik 16.06
120
2 Oliwier Wójciak 16.4
121
3 Julian Maliński 17.28
122
4 Igor Kornowski 17.5
123
5 Eryk Świątkowski 17.53
124
6 FILIP BEDNARSKI 17.81
125
7 Igor Bułkin 17.86
126
8 STANISŁAW MACIEJEWSKI 18.61
127
9 Mateusz Szymański 19.01
128
10 FRANCISZEK GRZĘDZIŃSKI 19.45
130
11 Sebastian Łazarski 20.04
131
12 Krzysztof Bogusz 20.12
132
13 FILIP ZIMNICA 20.16
133
14 PIOTR SADOWSKI 20.3
134
15 MATEUSZ SOBOTKA 22.41
135
16 Wiktor Sieliński 22.46
136
137
Szkoła Specjalna – 50m – DZ
138
139
Miejsce Imię Nazwisko Czas
140
1 Anna Fejcher 1.03.95
141
2 Zofia Dzięcioł 1.05.53
142
3 Zofia Miszczak 1.25.70
143
144
Szkoła Specjalna – 50m – CH
145
146
Miejsce Imię Nazwisko Czas
147
1 Michał Urbański 46.2
148
2 Adam Gryciuk 47.81
149
3 Piotr Kulej 50.64
150
151
ROCZNIK 2006 – DZ
152
153
Miejsce Imię Nazwisko Czas
154
1 OLIWIA PRÓBA 34.94
155
2 Natalia Fąfara 36.24
156
3 Olga Kurzelewska 36.63
157
4 JULIA BILEWICZ 38.17
158
5 WERONIKA KOPER 38.27
159
6 Zuzanna Marchwińska 38.84
160
7 Zuzanna Młyńczak 39.27
161
8 ANNA TYMOSIAK 41.13
162
9 Zuzanna Janaszek 41.97
163
10 Oliwia Kowina 42.72
164
11 Matylda Minichowska 46.87
165
12 Kinga Prycel 50.18
166
167
ROCZNIK 2006 – CH
168
169
Miejsce Imię Nazwisko Czas
170
1 KUBA GRZĘDZIŃSKI 36.35
171
2 GRZEGORZ
OSTYK-SYREWICZ
37.63
173
3 VINCENT MAHAMEED 40.83
174
4 Aleksander Janaszek 41.03
175
5 Robert Zemla 41.96
176
6 HUBERT SOBIESKI 42.15
177
7 Mateusz Antczak 43.31
178
8 Maciej Sadaj 43.39
179
180
ROCZNIK 2005 – DZ
181
182
Miejsce Imię Nazwisko Czas
183
1 Karolina Małaśnicka 32.56
184
2 ALICJA TRZASKA 33.47
185
3 Małgorzata Pietrzak 37.1
186
4 Liliana Kosieradzka 37.57
187
5 Aleksandra Fraj 38.77
188
6 Natalia Dąbrowska 40.52
189
190
ROCZNIK 2005 – CH
191
192
Miejsce Imię Nazwisko Czas
193
1 Michał Pawłowski 28.34
194
2 Stanisław Szczęsny 31.46
196
3 Witold Kornatowski 32.98
197
4 Maciej Kalota 34.33
198
5 Michał Bogusz 38.24
199
6 MIKOŁAJ MAZUREK 38.57
200
7 Janek Boratyński 40.16
201
202
ROCZNIK 2004 – DZ
203
204
Miejsce Imię Nazwisko Czas
205
1 Maja Łotowska 31.28
206
2 OLA
TARASZKIEWICZ
33.61
207
3 Weronika Walenciak 33.65
208
4 KLAUDIA PISOWACKA 35.01
209
5 Weronika Młyńczak 36.05
210
6 PATRYCJA SZEWCZAK 39.3
211
212
ROCZNIK 2004 – CH
213
214
Miejsce Imię Nazwisko Czas
215
1 Kacper Rafał 27.64
216
2 Maks Minichowski 28.22
217
3 Bartosz Jurczyński 29.14
218
3 Maciej Kucharski 31.66
219
4 Bartosz Świątkowski 32.24
221
6 Patryk Hermanowski 33.47
222
7 NORBERT POTYRA 34.69
223
8 KAMIL TARAS 37.4
224
9 Aleksander Schön 39.4
225
226
ROCZNIK 2001-2003 – DZ
227
228
Miejsce Imię Nazwisko Czas
229
1 Maria Mirecka 28.71
230
2 Julia Małaśnicka 29.01
231
3 Martyna Ziólkowska 29.06
232
233
ROCZNIK 2001-2003 – CH
234
235
Miejsce Imię Nazwisko Czas
236
1 Jan Małaśnicki 26.5
237
2 Aleksander Walenciak 26.89
238
3 Bartłomiej Zgirski 28.27
239
4 Wojciech Szewczyk 28.34
240
5 Dawid Strzeszewski 28.41
241
6 Kacper Zajączkowski 29.23
242
7 Mikołaj Warda 31.01
243
8 Kacper Ufel 31.87
244
9 Jakub Mirowski 32.56
245
246
Kategoria OPEN/ OPEN PLUS – Panie
247
248
Miejsce Imię Nazwisko Czas
249
1 OPEN Wiktoria Wawrzynkiew 28.69
250
2 OPEN Monika Zielińska 39.05
251
1 OPEN + Dominika Minichowska 44.06
252
253
Kategoria OPEN – Panowie
254
255
Miejsce Imię Nazwisko Czas
256
1 Piotr Mikuła 24.38
257
2 Tomasz Biadoń 25.63
258
3 Marcin Rudnicki 26.06
259
4 Jakub Pawlikowski 27.53
260
5 Patryk Skinderowicz 27.59
261
6 Hubert Przybył 27.7
262
7 Marcin Warda 31.97
263
264
Kategoria OPEN/ OPEN PLUS – Panowie
265
266
Miejsce Imię Nazwisko Czas
267
1 Piotr
Wawrzynkiewicz
27.5
268
2 Paweł Trzaska 30.19
A B C D E
1
Sztafety Rodzinne
2
3
Grupa A
4
Miejsce Imię Nazwisko II Zawodnik Czas
5
1 Marta Kucharska Maciej Kucharski 32.1
6
2 Klara Borucka Pawel Borucki 35.8
7
3 BORYS WRÓBLEWSKI PAWEŁ WRÓBLEWSKI 36.54
8
4 Urszula Powałka Piotr Powałka 37.22
9
5 Iga Perkowska Mariusz Perkowski 37.43
10
6 Justyna Taras Kamil Taras 40.23
11
7 Magdalena Witkowska Edyta Witkowska 44.59
12
8 Maria Małecka
Joanna Adamczyk – mama
58.29
13
14
Grupa B
15
Miejsce Imię Nazwisko II Zawodnik Czas
16
1 Jan Małaśnicki Julia Małaśnicka 27.38
17
2 Karolina Małaśnicka Jan Małaśnicki 28.11
18
3 Mikołaj Warda Marcin Warda 30.24
20
4 Alicja Trzaska Paweł Trzaska 30.69
21
5 Maciej Sadaj Mateusz Puetrzk 37.11
22
6 Zuzanna Janaszek Aleksander Janaszek 38.91