Close

3 listopada 2017

Lista Zawodników – I Edycja

Proszę sprawdzić, czy nazwisko zgłaszanego zawodnika widnieje na liście. Jeżeli nazwiska nie ma na liście, prosimy o kontakt mailowy pod adresem info@gplp.pl

Zawody indywidualne

A B C D E
1
2
ROCZNIK 2011 i młodsze
3
4
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
5
1 2 Jan Nowaczek
6
1 3 Nikodem Ciołek
7
1 4 Laura Dura
8
1 5 Maria Trojanowska
9
10
2 1 Iga Nowaczek
11
2 2 Matylda Ciborowska
12
2 3 Helena Powałka
13
2 4 Klara Siejko
14
2 5 Stanislaw Gwiazda
15
2 6 Helena Gwiazda
16
17
3 1 Gabriela Siejko
18
3 2 Maja Warda
19
3 3 Joanna Parczewska
20
3 4 Ignacy Brzozowski
21
3 5 Remigiusz Sitkiewicz
22
3 6 Weronika Grzegorzewska
23
24
25
ROCZNIK 2010 – DZ
26
27
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
28
1 3 Julia Wlodarczyk
29
1 4 Dominika Żbikowska
30
1 5 Paulina Prusik
31
32
2 1 Maja Zima
33
2 2 Zuzanna Szewczyk
34
2 3 Marysia MAŁECKA
35
2 4 Maja Starzyńska
36
2 5 Jagoda Uściłowska
37
2 6 Alicja Zaród
38
39
ROCZNIK 2010 – CH
40
41
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
42
1 1 Szymon Szulakowski
43
1 2 Kuba Bogdanowicz
44
1 3 Bartosz Kubiczek
45
1 4 Szymon Bogdański
46
1 5 TYMON SMOLCZEWSKI
47
48
2 1 Tytus Kornowski
49
2 2 Mateusz MARCIŃCZYK
50
2 3 Stanisław Zimnica
51
2 4 Stanisław Brzozowski
52
2 5 Staś Wachowicz
53
2 6 Jakub Kalota
54
ROCZNIK 2009 – DZ
55
56
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
57
1 1 Marcelona Ciborowska
58
1 2 Viktoria Basista
59
1 3 Daria Próba
60
1 4 Jagoda Rafal
61
1 5 Julia de Jong
62
1 6 Daria Skowrońska
63
64
2 1 Weronika Mazgajska
65
2 2 Jagna Sitkiewicz
66
2 3 Magdalena Witkowska
67
2 4 Barbara Opuchlik
68
2 5 Kaja Wawińska
69
2 6 Żarnowska Izabela
70
71
72
ROCZNIK 2009 – CH
73
74
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
75
1 3 Iwo Dolota
76
1 4 Tomek Gocławski
77
78
2 1 Dawid Ciołek
79
2 2 Piotr Keller
80
2 3 Cezary Rozmus
81
2 4 Stanisław Fedorczyk
82
2 5 Piotr Keller
83
84
3 1 Bartosz Górski
85
3 2 Wiktor Iwański
86
3 3 Stanisław Skoniecki
87
3 4 Filip Budniak
88
3 5 Antoni Cisek
89
3 6 Filip Szybiński
90
91
ROCZNIK 2008 – DZ
92
93
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
94
1 2 ZUZANNA GŁUCH
95
1 3 Anna Kmiecińska
96
1 4 Milena Bartnik
97
1 5 Michalina Kuś
98
99
2 1 Hanna Belka
100
2 2 APOLONIA WOŚKO
101
2 3 Alicja Woch
102
2 4 Magdalena Łakomska
103
2 5 Wiktoria Sawa
104
2 6 Urszula Powałka
105
106
3 1 Patrycja Żbikowska
107
3 2 Natasza Hauzer
108
3 3 Wiktoria Westfal
109
3 4 Zuzia FĄFARA
110
3 5 Karolina Błachnio
111
3 6 Róża Strzeszewska
112
113
4 1 Oliwia Narkiewicz
114
4 2 Marta Kucharska
115
4 3 Lena Gartkiewicz
116
4 4 Alicja Łotowska
117
4 5 Monika Parczewska
118
4 6 IGA PERKOWSKA
119
120
ROCZNIK 2008 – CH
121
122
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
123
1 1 Jan Gilbert
124
1 2 Hubert Szostak
125
1 3 Wojciech Krzyszczak
126
1 4 Maksym Oszczyk
127
1 5 Mikołaj Kostrzewski
128
129
2 1 Pawel Wlodarczyk
130
2 2 Jerzy Kozłowski
131
2 3 Grzegorz Gromadka
132
2 4 Piotr Mackiewicz
133
2 5 DAWID KWAŚNIEWSKI
134
2 6 HUBERT ŁAGOWSKI
135
136
3 1 Aleksander Żelazo
137
3 2 Tomek Bocheński
138
3 3 BORYS WRÓBLEWSKI
139
3 4 Jan Michałowski
140
3 5 DANIEL OLĘDZKI
141
3 6 Maksymilian Cholewa
142
143
144
ROCZNIK 2007 – DZ
145
146
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
147
1 1 Sylwia Sac
148
1 2 Tosia Durda
149
1 3 Zuzanna Gromadka
150
1 4 Kinga Gralewska
151
1 5 Anna Leśniewska
152
153
154
2 1 Klara BORUCKA
155
2 2 Julia Kwiatkowska
156
2 3 JUSTYNA TARAS
157
2 4 JULIA Grzegorzewska
158
2 5 Olga Cisek
159
2 6 Oliwia Bułka
160
161
ROCZNIK 2007 – CH
162
163
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
164
1 2 Jakub Szymański
165
1 3 Bartłomiej Gocławski
166
1 4 Julian Maliński
167
168
2 1 Filip Zimnica
169
2 2 Filip Pietrzak
170
2 3 Wiktor Sieliński
171
2 4 Igor Bułkin
172
2 5 Krzysztof BOGUSZ
173
2 6 Konstanty Melonowski
174
175
3 1 Bogusz Sitkiewicz
176
3 2 Kamil Lewiński
177
3 3 Oskar Ślesik
178
3 4 Franciszek Grzędziński
179
3 5 Oliwier Wójciak
180
3 6 Eryk Świątkowski
181
182
ROCZNIK 2006 – DZ
183
184
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
185
1 3 Anna Tymosiak
186
1 4 Matylda Minichowska
187
188
2 1 Zuzanna Marchwińska
189
2 2 Natalia FĄFARA
190
2 3 Oliwia Próba
191
2 4 Olga Kurzelewska
192
2 5 Katarzyna Rolińska
193
2 6 Weronika Koper
194
195
196
ROCZNIK 2006 – CH
197
198
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
199
1 2 ROBERT ZEMLA
200
1 3
Marcin Bolesław
Zieliński
201
1 4 Krzysztof Żelazo
202
1 5 Jakub Grzędziński
203
204
ROCZNIK 2005 – DZ
205
206
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
207
1 2 Aleksandra Fraj
208
1 3 Alicja Trzaska
209
1 4 Karolina MAŁAŚNICKA
210
211
ROCZNIK 2005 – CH
212
213
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
214
1 3 Mateusz Sawa
215
1 4 Michał Łopatka
216
217
2 1 Michał BOGUSZ
218
2 2 Jan GROCHOWSKI
219
2 3 Michał Pawłowski
220
2 4 Stanisław SZCZĘSNY
221
2 5 Jakub Jan Zieliński
222
2 6 Witold Kornatowski
223
224
ROCZNIK 2002-2004 – DZ
225
226
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
227
1 2 Klaudia Pisowacka
228
1 3 Maja Łotowska
229
1 4 Maria Mirecka
230
1 5 Ida Borucka
231
232
ROCZNIK 2002-2004 – CH
233
234
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
235
1 3 Jakub Mirowski
236
1 4 KAMIL TARAS
237
238
2 1 Dominik Bąk
239
2 3 Maciej Kucharski
240
2 2 Norbert Potyra
241
2 4 Miłosz Sitkiewicz
242
2 5 Jan Skoniecki
243
2 6 Aleksander Walenciak
244
245
3 1 Bartosz Świątkowski
246
3 2 Bartłomiej Zgirski
247
3 3 Kacper Rafal
248
3 4 Maks Minichowski
249
3 5 Bartosz Jurczyński
250
3 6 Mikołaj Warda
251
252
Kategoria OPEN/ OPEN PLUS – Panie
253
254
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
255
1 3 Paulina Cisek
256
1 4 Monika Ewa Zielińska
257
1 5 Dominika Minichowska
258
259
Kategoria OPEN – Panowie
260
261
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
262
1 1 Grzegorz Cisek
263
1 2 Jan Małaśnicki
264
1 3 Piotr Mikuła
265
1 4 Tomasz Biadoń
266
1 5 Piotr Biadoń
267
1 6 Marcin Warda
268
269
Kategoria OPEN/ OPEN PLUS – Panowie
270
271
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
272
1 1 Piotr Wawrzynkiewicz
273
1 2 Wojciech Sitkiewicz
274
1 3 Paweł Bohdziewicz
275
1 4 Robert Teterycz
276
1 5 Bartosz Łuczak
277
1 6 Robert Plencner

Sztafeta

A B C D E F
1
Sztafety Rodzinne
2
3
Grupa A
4
Seria Tor Imię Nazwisko II Zawodnik Czas
5
1 3 Paulina Cisek Antoni Cisek
6
1 4 Grzegorz Gromadka Zuzanna Gromadka
7
8
2 1 Alicja Łotowska Aneta Łotowska
9
2 2 Wiktoria Zenik Michał Zenik
10
2 3 Jagna Sitkiewicz Wojciech Sitkiewicz
11
2 4 IGA PERKOWSKA MARIUSZ PERKOWSKI
12
2 5 Maciej Kucharski Marta
13
14
15
3 1 TYMON SMOLCZEWSKI PIOTR SMOLCZEWSKI
16
3 2 Filip Budniak Kamil Budniak
17
3 3 Monika Parczewska Janusz Parczewski
18
3 4 Dawid Ciołek Robert Ciołek
19
3 5 Magdalena Witkowska Edyta Witkowska
20
3 6 BORYS WRÓBLEWSKI PAWEŁ WRÓBLEWSKI
21
22
Grupa B
23
Seria Tor Imię Nazwisko II Zawodnik Czas
24
1 3 Jan MAŁAŚNICKI Karolina MAŁAŚNICKA
25
1 4 Grzegorz Cisek Olga Cisek
26
27
2 1 Maja Łotowska Piotr Łotowski
28
2 2 Bogusz Sitkiewicz Miłosz Sitkiewicz
29
2 3 Oliwia Bułka Piotr Trzaskoma
30
2 4 Julia de Jong Menno de Jong
31
2 5 KAMIL TARAS JUSTYNA TARAS
32
2 6 Mikołaj Warda Marcin Warda