Close

Lista Startowa

UWAGA – Poniższa lista może ulec zmianie, prosimy potwierdzić swoje miejsce na liście wydrukowanej przed startem w zawodach.

 

A B C D E
1
2
ROCZNIK 2012 i młodsze
3
4
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
5
1 1 Piotr Frąckiewicz
6
1 2 Błażej Gierej
7
1 3 Laura Kostrzewa
8
1 4 Oliwier Welenc
9
1 5 Wiktoria Rzewnicka
10
1 6 Basia Maśniak
11
12
2 1 Eryk Ostapiuk
13
2 2 Aleksander Trylski
14
2 3 Jerzy Brzozowski
15
2 4 Wiktoria Zenik
16
2 5 Hugo Pilkowski
17
2 6 Tadeusz Jańczyk
18
19
3 1 Laura Zenik
20
3 2 Franciszek Woźniak
21
3 3 MIKOŁAJ DEMBIŃSKI
22
3 4 Piotr Ignatczyk
23
3 5 Natalia Woźniak
24
3 6 Julita Kaperzyńska
25
26
4 1 Kornelia Bartoszewska
27
4 2 Hanna SKIBIŃSKA
28
4 3 ALEKSANDER SUSKA
29
4 4 Szymon Matuszewski
30
4 5 Aniela Ożóg
31
4 6 ZOSIA GŁUCHOWSKA
32
33
5 3 Hanna Melerowicz
34
5 4 Filip Zawłocki
35
36
37
38
ROCZNIK 2011 – DZ
39
40
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
41
1 1 Maja Cegłowska
42
1 2 Faustyna Bartoszewska
43
1 3 ALEKSANDRA ALEKSANDROWICZ
44
1 4 ZUNANNA PAPROTNA
45
1 5 Maja Warda
46
1 6 Lena Kowalczuk
47
48
2 1 Tamara HERMANOWSKA
49
2 2 Weronika Grzegorzewska
50
2 3 Kinga Mentel
51
2 4 Monika Boruc
52
2 5 Zuzanna Kacer
53
2 6 Elena Dolegacz
54
55
3 3 Karolina Kąkolecka
56
3 4 EWA GŁUCHOWSKA
57
58
59
ROCZNIK 2011 – CH
60
61
Seria Imię Nazwisko Czas
62
1 1 Oskar Starczewski
63
1 2 TOMASZ BIAŁORUSKI
64
1 3 Bruno Cierniak
65
1 4 Michał Brylak
66
1 5 Leon Jankowski
67
1 6 Stefan Jańczyk
68
69
2 2 Ignacy Brzozowski
70
2 3 SEBASTIAN SUSKA
71
2 4 Jacek Ziółkowski
72
73
ROCZNIK 2010 – DZ
74
75
Seria Imię Nazwisko Czas
76
1 1 Julia Wlodarczyk
77
1 2 Natalia Brandyk
78
1 3 MICHALINA RYBACKA
79
1 4 Weronika Trzińska
80
1 5 EWA KWIATKOWSKA
81
1 6 Dominika Horbaj
82
83
2 1 Alicja Zaród
84
2 2 Maja Zima
85
2 3 Anna Krzeska
86
2 4 Gabriela Matuszewska
87
2 5 Małgorzata Makara
88
2 6 Łucja Tur
89
90
3 1 Zuzanna Szewczyk
91
3 2 Natasza Sałatka
92
3 3 Diana Neuhorn
93
3 4 Maja Starzyńska
94
3 5 Barbara Prostko
95
96
ROCZNIK 2010 – CH
97
98
Seria Imię Nazwisko Czas
99
1 1 Maciej Malkut
100
1 2 Filip Laskowski
101
1 3 Wojciech Skrzypczyński
102
1 4 Tymon Jankowski
103
1 5 Antoni Chorostecki
104
1 6 Jan Tyszkiewicz
105
106
2 1 Tytus Kornowski
107
2 2 MACIEJ DEMBIŃSKI
108
2 3 Stanisław Zimnica
109
2 4 Jan Ożóg
110
2 5 Szymon Szulakowski
111
2 6 TYMON SMOLCZEWSKI
112
113
3 1 Franciszek Wilewski
114
3 2 Stanisław Brzozowski
115
3 3 Kacper Potyra
116
3 4 Simon Przybytniak
117
3 5 Nikodem Choiński
118
3 6 Jan Machanek
119
120
4 1 Maciej Malkut
121
4 2 Paweł Kmieciński
122
4 3 Kajetan Zawłocki
123
4 4 Aleksander Wnorowski
124
4 5 Żenia Zubakhin
125
4 6 Patryk Andrzejewski
126
127
ROCZNIK 2009 – DZ
128
129
Seria Imię Nazwisko Czas
130
1 1 Natalia Stupak
131
1 2 MAJA ŻYGADŁO
132
1 3 Zuzanna Piotrowska
133
1 4 JULIA WYSZYNSKA
134
1 5 Julia Litwiniuk
135
1 6 Julia Chorostecka
136
137
2 1 Iga SZTREKER-WÓJCIK
138
2 2 NELA KĘDRA
139
2 3 Daria Próba
140
2 4 Sara Omar
141
2 5 Julia De Jong
142
2 6 Weronika Mazgajska
143
144
3 1 Dorota Jarzyna
145
3 2 BARBARA OPUCHLIK
146
3 3 Magdalena Witkowska
147
3 4 KAROLINA KULECKA
148
3 5 Kaja Wawińska
149
3 6 Michalina Matuszewska
150
151
ROCZNIK 2009 – CH
152
153
Seria Imię Nazwisko Czas
154
1 1 Borys Liwacz
155
1 2 Kuba Mazurczak-Koliński
156
1 3 Filip Abramczyk
157
1 4 Tymoteusz Jaworski
158
1 5 Paweł Pawlak
159
1 6 Iwo Dolota
160
161
2 1 Piotr Mirgos
162
2 2 Szymon Cieślak
163
2 3 BARTEK GÓRSKI
164
2 4 Filip Sokołowski
165
2 5 Filip Budniak
166
2 6 Stanisław Fedorczyk
167
168
3 1 Tomasz Gocławski
169
3 2 Ksawery Berendt
170
3 3 Przemysław Boruc
171
3 4 Antoni Melerowicz
172
3 5 Stanisław Skoniecki
173
174
ROCZNIK 2008 – DZ
175
176
Seria Imię Nazwisko Czas
177
1 1 Zosia Malinowska
178
1 2 Helena Prgomet
179
1 3 Milena Bartnik
180
1 4 Natalia Dornowska
181
1 5 Zuzanna Głuch
182
1 6 Karolina Błachnio
183
184
2 1 Apolonia Pawella
185
2 2 Maria Krasińska
186
2 3 Natalia HERMANOWSKA
187
2 4 Natasza Hauzer
188
2 5 Wiktoria Sawa
189
2 6 Aleksandra Korzeniowska
190
191
3 3 Hanna Winnicka
192
3 4 Wiktoria Westfal
193
194
ROCZNIK 2008 – CH
195
196
Seria Imię Nazwisko Czas
197
1 1 Aleksander Kowalczuk
198
1 2 Piotr Żelechowski
199
1 3 Aleksander Żelazo
200
1 4 Szymon Bąk
201
1 5 Dawid Kwaśniewski
202
1 6 Mateusz Tyszkiewicz
203
204
2 1 Olgierd Kaperzyński
205
2 2 Jerzy Kozłowski
206
2 3 Wojciech Krzyszczak
207
2 4 Marcin Dąbrowski
208
2 5 Piotr Mackiewicz
209
2 6 Antek Kraus
210
211
3 3 Maksymilian Cholewa
212
3 4 Paweł Wlodarczyk
213
214
ROCZNIK 2007 – DZ
215
216
Seria Imię Nazwisko Czas
217
1 1 Zuzanna Gromadka
218
1 2 Kinga Gralewska
219
1 3 Wiktoria Sosnowska
220
1 4 Julia Grzegorzewska
221
1 5 Aleksandra Jurasz
222
1 6 Wiktoria Turkowska
223
224
ROCZNIK 2007 – CH
225
226
Seria Imię Nazwisko Czas
227
1 1 Jakub Szymański
228
1 2 Filip Pietrzak
229
1 3 Konstanty Melonowski
230
1 4 Kamil Lewiński
231
1 5 Michał Borkowski
232
1 6 Jan Frąckiewicz
233
234
2 3 Jan Melerowicz
235
2 4 Oliwier Wójciak
236
237
ROCZNIK 2006 – DZ
238
239
Seria Imię Nazwisko Czas
240
1 1 Oliwia Jaskulska
241
1 2 Maria Prgomet
242
1 3 Zuzanna Marchwińska
243
1 4 Alicja Tur
244
1 5 Matylda Minichowska
245
246
2 3 Oliwia Próba
247
2 4 Olga Kurzelewska
248
249
ROCZNIK 2006 – CH
250
251
Seria Imię Nazwisko Czas
252
1 2 Mateusz Antczak
253
1 3 Krzysztof Żelazo
254
1 4 Igor Machanek
255
1 5 Tymoteusz Kondratowicz
256
257
ROCZNIK 2003-2005 – DZ
258
259
Seria Imię Nazwisko Czas
260
1 1 Dominika Malkut
261
1 2 Hanna Cieśla-Łyczba
262
1 3 Dominika Malkut
263
1 4 Aleksandra Matablewska
264
1 5 Joanna Pacholczak
265
266
2 3 Klaudia Kąkolecka
267
2 4 Karolina MAŁAŚNICKA
268
269
ROCZNIK 2003-2005 – CH
270
271
Seria Imię Nazwisko Czas
272
1 1 Jan Skoniecki
273
1 2 JAKUB Pauszek
274
1 3 Szymon Kwiatkowski
275
1 4 Patryk HERMANOWSKI
276
1 5 Dominik Bąk
277
1 6 Mateusz Sawa
278
279
2 1 Stanisław SZCZĘSNY
280
2 2 Jakub Konwa
281
2 3 Kacper Rafal
282
2 4 Michał Pawłowski
283
2 5 Maks Minichowski
284
2 6 Bartosz Jurczyński
285
286
Kategoria OPEN/ OPEN PLUS – Panie
287
288
Seria Imię Nazwisko Czas
289
1 1 Daria Sieradzka
290
1 2 Marta Smycz
291
1 3 Julia Małaśnicka
292
1 4 Iga Kowalczyk
293
1 5 Monika Zielińska
294
1 6 Dominika Minichowska
295
296
Kategoria OPEN – Panowie
297
298
Seria Imię Nazwisko Czas
299
1 1 Grzegorz Kaperzyński
300
1 2 Piotr Bartoszewski
301
1 3 Oskar Lambryczak
302
1 4 Marcin Warda
303
1 5 Łukasz Zandberg
304
1 6 Michał Majewski
305
306
2 1 Adam Markowski
307
2 2 Michał Sieńko
308
2 3 Aleksander Walenciak
309
2 4 Jan Małaśnicki
310
2 5 Piotr Biadoń
311
312
313
Kategoria OPEN PLUS – Panowie
314
315
Seria Imię Nazwisko Czas
316
1 2 Robert Teterycz
317
1 3 Damian Ziółkowski
318
1 4 Tomasz Zając
319
1 5 Konrad Bartol
320

A B C D E F
1
Sztafety Rodzinne
2
3
Grupa A
4
Seria Tor Imię Nazwisko II Zawodnik Czas
5
1 1 Eryk Ostapiuk Łukasz Ostapiuk
6
1 2 Szymon Szulakowski Marcin Szulakowski
7
1 3 Ewa Dolegacz Elena dolegacz
8
1 4 Weronika Grzegorzewska Julia Grzegorzewska
9
1 5 Nikodem Choinski Karolina Choinska
10
1 6 Paweł Boruc Monika Boruc
11
12
2 1 Ksawery Berendt Sergiusz Berendt
13
2 2 Filip Abramczyk Rafał Abramczyk
14
2 3 Tymoteusz Jaworski Patryk Jaworski
15
2 4 Krzysztof Sałatka Natasza Sałatka
16
2 5 Łukasz Ignatczyk Anna Ignatczyk
17
2 6 Antek Melerowicz Janek Melerowicz
18
19
3 3 Karolina Kąkolecka Klaudia Kąkolecka
20
3 4 Kajetan Zawłocki Jacek Zawłocki
21