Close

Lista Startowa

UWAGA – Poniższa lista może ulec zmianie, prosimy potwierdzić swoje miejsce na liście wydrukowanej przed startem w zawodach.

 

A B C D E
1
2
ROCZNIK 2012 i młodsze
3
4
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
5
1 2 Laura Kostrzewa
6
1 3 Laura Zenik
7
1 4 Magdalena Halicka
8
9
2 1 Hanna Chorostecka
10
2 2 PAWEŁ KOZACZYŃSKI
11
2 3 Asia Głuch
12
2 4 Maria Trojanowska
13
2 5 Oliwier Welenc
14
2 6 Sebastian Chądzyński
15
16
3 1 Julia Bańka
17
3 2 Zuzanna Trzcinska
18
3 3 Izabela Szewczyk
19
3 4 Wiktoria Hołubek
20
3 5 Helena Gwiazda
21
3 6 Zofia Głuchowska
22
23
4 1 Mikołaj DEMBIŃSKI
24
4 2 Oliwia JESIONKIEWICZ
25
4 3 Kornelia Bartoszewska
26
4 4 Maja GÓRNIK
27
4 5 Aniela Ożóg
28
4 6 Stanisław Gwiazda
29
30
5 1 Piotr Frąckiewicz
31
5 2 Filip Zawłocki
32
5 3 Jan Sar
33
5 4 Aleksander Suska
34
5 5 Hanna Melerowicz
35
5 6 Wiktoria Rzewnicka
36
37
38
ROCZNIK 2011 – DZ
39
40
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
41
1 2
42
1 3 Maja Warda
43
1 4 Monika Boruc
44
1 5 Faustyna Bartoszewska
45
46
2 2 Zuzanna Noetzel
47
2 3 Kinga Mentel
48
2 4 Nina Suchenek
49
2 5 Stella Berendt
50
51
3 1 Alicja Miller
52
3 2 Pola Kosmala
53
3 3 Karolina Kąkolecka
54
3 4 Joanna Parczewska
55
3 5 Ewa Głuchowska
56
3 6 Zuzia Kacer
57
58
ROCZNIK 2011 – CH
59
60
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
61
1 1 Tomek BIAŁORUCKI
62
1 2 Remigiusz Sitkiewicz
63
1 3 Sebastian Suska
64
1 4 Bruno Cierniak
65
1 5 Oskar Starczewski
66
1 6
67
68
69
ROCZNIK 2010 – DZ
70
71
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
72
1 1
73
1 2 Natasza Sałatka
74
1 3 Weronika Trzcinska
75
1 4 Julia Wlodarczyk
76
77
2 2 OLIWIA WŁODARCZYK
78
2 3 Aleksandra Polańska
79
2 4 Matylda Firląg
80
2 5 Julia Kowalczuk
81
82
2 1 Alicja Zaród
83
2 2 Jagoda Uściłowska
84
2 3 Maja Starzyńska
85
2 4 Zuzanna Szewczyk
86
2 5 Maja Zima
87
2 6 Diana Neuhorn
88
89
90
ROCZNIK 2010 – CH
91
92
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
93
94
1 2 Staś WACHOWICZ
95
1 3 Jakub GÓRNIK
96
1 4 Tymon Bogdanowicz
97
1 5 Fryderyk Struzik
98
1 6 Filip Olejnik
99
100
2 1 Jan Ożóg
101
2 2 Maciek DEMBIŃSKI
102
2 3 Jewgenij Zubakhin
103
2 4 Filip Laskowski
104
2 5 Ignacy Nowicki
105
2 6 Aleksander Wnorowski
106
107
3 1 Wiktor Momot
108
3 2 TYMON SMOLCZEWSKI
109
3 3 Kajetan Zawłocki
110
3 4 Tymon Grabiński
111
3 5 Patryk Andrzejewski
112
3 6 Kacper Potyra
113
114
115
ROCZNIK 2009 – DZ
116
117
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
118
1 2 Viktoria Basista
119
1 3 Julia Wyszynska
120
1 4 Zuzanna Piotrowska
121
1 5
122
123
2 1 Nela KĘDRA
124
2 2 Iga Sztreker-Wójcik
125
2 3 Julia Chorostecka
126
2 4 Julia De Jong
127
2 5 Gabriela Filip
128
2 6 Natalia Stupak
129
130
3 1 Pola Kamaszewska
131
3 2 Milena Niemczyk
132
3 3 Werinika Mazgajska
133
3 4 Daria Próba
134
3 5 Jagna Sitkiewicz
135
3 6 Magdalena Witkowska
136
137
138
ROCZNIK 2009 – CH
139
140
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
141
1 3 Iwo Dolota
142
1 4 Mikolaj Gajzler
143
144
2 1 Leon Noetzel
145
2 2 Piotr Wojtalewski
146
2 3 Bartosz Halicki
147
2 4 Piotr Mirgos
148
2 5 Stanisław Fedorczyk
149
2 6 Mateusz Rzepka
150
151
3 1 Krzysztof Kuleta
152
3 2 Filip Sokołowski
153
3 3 Filip Budniak
154
3 4 Tomasz Gocławski
155
3 5 Antoni Melerowicz
156
3 6 PAWEŁ PAWLAK
157
158
159
ROCZNIK 2008 – DZ
160
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
161
1 1 Zuzanna Patkowska
162
1 2 Zuzanna Głuch
163
1 3 Natasza Hauzer
164
1 4 Milena Bartnik
165
1 5 Helena Prgomet
166
1 6 Natalia Dornowska
167
168
2 1 Monika Parczewska
169
2 2 Maria Krasińska
170
2 3 IGA PERKOWSKA
171
2 4 Maria Cieślińska
172
2 5 Alicja Łotowska
173
2 6 Karolina Błachnio
174
175
176
ROCZNIK 2008 – CH
177
178
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
179
1 2 Marcel Kamiński
180
1 3 Jerzy Kozłowski
181
1 4 DANIEL OLĘDZKI
182
1 5 Kajetan Grabiński
183
1 6 Dawid Kwaśniewski
184
185
2 1 Pawel Wlodarczyk
186
2 2 Maksymilian Cholewa
187
2 3 Wojciech Krzyszczak
188
2 4 Mikołaj Kostrzewski
189
2 5 Piotr Mackiewicz
190
2 6 Tomasz Bocheński
191
192
193
ROCZNIK 2007 – DZ
194
195
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
196
1 2 Wiktoria Sosnowska
197
1 3 Julia Grzegorzewska
198
1 4 Tosia Durda
199
1 5 Aleksandra Jurasz
200
1 6
201
ROCZNIK 2007 – CH
202
203
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
204
1 2 Krzysztof Szymczukiewicz
205
1 3 Jan Melerowicz
206
1 4 Wiktor Kosmala
207
1 5 Filip Pietrzak
208
209
2 1 Stanisław Maciejewski
210
2 2 Karol Cholewa
211
2 3 Jan Frąckiewicz
212
2 4 Oliwier Wójciak
213
2 5 Igor Bułkin
214
2 6 Kamil Lewiński
215
216
217
ROCZNIK 2006 – DZ
218
219
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
220
1 2 Maria Prgomet
221
1 3 Matylda Minichowska
222
1 4 Oliwia Próba
223
224
225
ROCZNIK 2006 – CH
226
227
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
228
1 2 Grzegorz Ostyk-Syrewicz
229
1 3 Marcin Dąbrowski
230
1 4 Jakub Grzędziński
231
232
233
234
ROCZNIK 2003-2005 – DZ
235
236
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
237
1 3 Klaudia Kąkolecka
238
1 4 Maja Łotowska
239
240
241
242
ROCZNIK 2003-2005 – CH
243
244
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
245
1 2 Kacper Rafał
246
1 3 Maks Minichowski
247
1 4 Bartosz Jurczyński
248
1 5 Miłosz Sitkiewicz
249
1 6 Jakub Kowalczuk
250
251
252
Kategoria OPEN – Panie
253
254
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
255
1 3 Marta Smycz
256
1 4 Julia Małaśnicka
257
258
259
260
Kategoria OPEN – Panowie
261
262
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
263
1 1 Aleksander Walenciak
264
1 2 Piotr Biadoń
265
1 3 Michał Sieńko
266
1 4 Jan Małaśnicki
267
1 5 Adam Markowski
268
1 6 Karol Zientarski
269
270
271
Kategoria OPEN PLUS
272
273
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
274
1 2 Robert Teterycz
275
1 3 Wojciech Sitkiewicz
276
1 4 Marta Wilczek
277
1 5 Marcin Warda OPEN
278
1 6
A B C D E F
1
Sztafety Rodzinne
2
3
Grupa B
4
Seria Tor Imię Nazwisko II Zawodnik Czas
5
1 1 Julia Kowalczuk Jakub Kowalczuk
6
1 2 Daria Próba Oliwia Próba
7
1 3 Matylda Firląg Marcin Firląg
8
1 4 Filip Olejnik Tomasz Olejnik
9
1 5 Julia Chorostecka Marcin Chorostecki
10
1 6 Zuzia Kacer Maciej Kacer
11
12
2 1 Sebastian Suska Łukasz Suska
13
2 2 Magdalena Witkowska Edyta
14
2 3 Maciej Góra Urszula Góra
15
2 4 Kajetan Zawłocki Jacek Zawłocki
16
2 5 Antoni Melerowicz Jan Melerowicz
17
2 6 Zuzanna Noetzel Marek Noetzel
18
19
3 1 Aleksandra Polańska Sergey Karpov
20
3 2 Remigiusz Sitkiewicz Wojciech Sitkiewicz
21
3 3 Jagna Sitkiewicz Miłosz Sitkiewicz
22
3 4 Nina Suchenek Karol Suchenek
23
3 5 KONRAD WŁODARCZYK OLIWIA WŁODARCZYK
24
3 6 Leon Noetzel Marek Noetzel
25
26
4 1 Wiktor Momot Marcin Momot
27
4 2 Maciej Góra Urszula Góra
28
4 3 OLIWIA WŁODARCZYK KONRAD WŁODARCZYK
29
4 4 Maja Warda Marcin Warda
30
4 5 Viktoria Basista Mirosław Basista
31
4 6 Monika Boruc Paweł Boruc
32