Close

13 maja 2017

Lista Startowa – Finał XI Grand Prix

Szkoła Specjalna – 25m
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
1 1 Michał Skrzypczak
1 2 Adam Wiśniewski
1 3 Damian Perkowski
1 4 Jakub Owczaruk
1 5 Oliwia Szadkowska
1 6 Dominik Sawicki
ROCZNIK 2010 i młodsze
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
1 3 Jacek Ziółkowski
1 4 Janek Nowaczek
1 5 Alicja Pytlińska
2 1 Fryderyk Łata
2 2 Maria Trojanowska
2 3 Sylwia Hryniów
2 4 Gabriela Matuszewska
2 5 Leopold Łata
2 6 Jan Sieliński
3 1 Hanna Kowina
3 2 Anita Koźniewska
3 3 Maja Warda
3 4 Zuzanna Głasek
3 5 Zuzanna Szewczyk
3 6 Ola Romańska
4 1 STAŚ Wachowicz
4 2 Szymon Bogdański
4 3 Helena Powałka
4 4 Zuzanna Marchwińska
4 5 Bartosz Kubiczek
4 6 OLA Trzcińska
5 1 Jakub Bogusz
5 2 Joanna Parczewska
5 3 NIKOLA SZEWCZAK
5 4 NATASHA PIWOROWICZ
5 5 Tamara Hermanowska
5 6 MACIEK Dębiński
6 1 Stanisław Niemczyk
6 2 STANISŁAW ZIMNICA
6 3 tytus kornowski
6 4 Maria Małecka
6 5 Jagoda Uściłowska
6 6 Maja Starzyńska
ROCZNIK 2009 – DZ
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
1 2 Nela Kędra
1 3 DARIA PRÓBA
1 4 POLA Szydłowska
1 5 Ola Kalkowska
2 1 ZOSIA Puła
2 2 IZABELA ŻARNOWSKA
2 3 Natasza Hauzer
2 4 MAGDALENA WITKOWSKA
2 5 Zosia Jasik
2 6 Weronika Mazgajska
ROCZNIK 2009 – CH
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
1 3 Krzysztof Koźniewski
1 4 MATEUSZ Kunikowski
2 1 WOJTEK Kutyma
2 2 WIKTOR IWAŃSKI
2 3 Filip Budniak
2 4 Przemysław Boruc
2 5 BARTEK Górski
ROCZNIK 2008 – DZ
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
1 2 JULA Rakowiecka
1 3 Apolonia Wośko
1 4 Joanna Łaniewska
1 5 Julia Kozłowska
2 1 Karolina Błachnio
2 2 Natalia Hermanowska
2 3 Karolina Rawa
2 4 Alicja Woch
2 5 MAGDA Łakomska
2 6 PATRYCJA ŻBIKOWSKA
3 1 IGA PERKOWSKA
3 2 Monika Parczewska
3 3 Alicja Łotowska
3 4 Marta Kucharska
3 5 OLIWIA NARKIEWICZ
3 6 Urszula Powałka
ROCZNIK 2008 – CH
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
1 2 Łukasz Hryniów
1 3 FRANEK Adameczek
1 4 MICHAŁ Rynkiewicz
1 5 Filip Ciepluch
2 1 Teofil Nalewajka
2 2 Piotr Mackiewicz
2 3 Grzegorz Gromadka
2 4 FRYDERYK Wójtiuk
2 5 Mateusz Prycel
2 6 Piotr Buczkowski
3 1 JÓZEF KAAROUD
3 2 Maksym Oszczyk
3 3 BORYS WRÓBLEWSKI
3 4 DANIEL OLĘDZKI
3 5 KUBA ŁUĆKO
3 6 KAROL CHOLEWA
ROCZNIK 2007 – DZ
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
1 1 Julia Kwiatkowska
1 2 Matylda Zamoyska
1 3 Alicja Niemczyk
1 4 JUSTYNA TARAS
1 5 Natalia Nowogródzka
1 6 Matylda Schön
2 1 Klara Borucka
2 2 Kinga Gralewska
2 3 Milena Jaworska
2 4 Zuzanna Gromadka
2 5 Oliwia Bułka
2 6 Anna Leśniewska
ROCZNIK 2007 – CH
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
1 5 Wiktor Sieliński
1 2 Julian Maliński
1 4 Mateusz Szymański
1 3 Krzysztof Bogusz
2 6 FILIP ZIMNICA
2 1 MATEUSZ SOBOTKA
2 5 Eryk Świątkowski
2 2 FRANCISZEK GRZĘDZIŃSKI
2 4 Sebastian Łazarski
2 3 PIOTR SADOWSKI
3 6 STANISŁAW MACIEJEWSKI
3 1 FILIP BEDNARSKI
3 5 Oskar Ślesik
3 2 Igor Bułkin
3 4 Oliwier Wójciak
3 3 igor kornowski
Szkoła Specjalna – 50m – DZ
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
1 2 Zuzanna Szymańska
1 3 Zofia Miszczak
1 4 Zofia Dzięcioł
1 5 Anna Fejcher
Szkoła Specjalna – 50m – CH
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
1 2 Piotr Kulej
1 3 Michał Urbański
1 4 Adam Gryciuk
1 5 Jarosław Rudnicki
ROCZNIK 2006 – DZ
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
1 1 Oliwia Kowina
1 2 Zuzanna Młyńczak
1 3 ANNA TYMOSIAK
1 4 Zuzanna Janaszek
1 5 Matylda Minichowska
1 6 Zuzanna Marchwińska
2 1 WERONIKA KOPER
2 2 OLIWIA PRÓBA
2 3 Olga Kurzelewska
2 4 Natalia Fąfara
2 5 JULIA BILEWICZ
2 6 Kinga Prycel
ROCZNIK 2006 – CH
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
1 3 Robert Zemla
1 4 Maciej Sadaj
2 1 Mateusz Antczak
2 2 VINCENT MAHAMEED
2 3 KUBA GRZĘDZIŃSKI
2 4 GRZEGORZ OSTYK-SYREWICZ
2 5 Aleksander Janaszek
2 6 HUBERT SOBIESKI
ROCZNIK 2005 – DZ
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
1 1 Natalia Dąbrowska
1 2 Małgorzata Pietrzak
1 3 Karolina Małaśnicka
1 4 ALICJA TRZASKA
1 5 Aleksandra Fraj
1 6 Liliana Kosieradzka
ROCZNIK 2005 – CH
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
1 3 Janek Boratyński
1 4 MIKOŁAJ MAZUREK
2 1 HUBERT JEZIOR
2 2 Maciej Kalota
2 3 Michał Pawłowski
2 4 Stanisław Szczęsny
2 5 Witold Kornatowski
2 6 Michał Bogusz
ROCZNIK 2004 – DZ
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
1 1 PATRYCJA SZEWCZAK
1 2 KLAUDIA PISOWACKA
1 3 Weronika Walenciak
1 4 Maja Łotowska
1 5 OLA TARASZKIEWICZ
1 6 Weronika Młyńczak
ROCZNIK 2004 – CH
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
1 2 Bartosz Świątkowski
1 3 NORBERT POTYRA
1 4 KAMIL TARAS
1 5 Aleksander Schön
2 1 Maciej Kucharski
2 2 Kamil Stasiak
2 3 Kacper Rafał
2 4 Maks Minichowski
2 5 Bartosz Jurczyński
2 6 Patryk Hermanowski
ROCZNIK 2001-2003 – DZ
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
1 3 Maria Mirecka
1 4 Julia Małaśnicka
1 2 Martyna Ziólkowska
ROCZNIK 2001-2003 – CH
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
1 2 Dawid Strzeszewski
1 3 Jakub Mirowski
1 4 Kacper Ufel
1 5 Bartłomiej Zgirski
2 1 Filip Kacprzak
2 2 Wojciech Szewczyk
2 3 Jan Małaśnicki
2 4 Aleksander Walenciak
2 5 Kacper Zajączkowski
2 6 Mikołaj Warda
Kategoria OPEN/ OPEN PLUS – Panie
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
1 3 Monika Zielińska
1 4 Wiktoria Wawrzynkiew
1 5 Dominika Minichowska
Kategoria OPEN – Panowie
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
1 2 Jakub Pawlikowski
1 3 Tomasz Biadoń
1 4 Marcin Rudnicki
1 5 Hubert Przybył
1 6
Kategoria OPEN/ OPEN PLUS – Panowie
Seria Tor Imię Nazwisko Czas
2 2 Paweł Trzaska
2 3 Piotr Wawrzynkiewicz
2 4 Patryk Skinderowicz
2 5 Piotr Mikuła
2 6 Marcin Warda

 

Sztafety Rodzinne
Grupa A
Seria Tor Imię Nazwisko II Zawodnik Czas
1 2 Zuzanna Janaszek Aleksander Janaszek
1 2 Alicja Pytlińska Córka
1 3 Maciej Sadaj Mateusz Puetrzk
1 4 Marta Kucharska Maciej Kucharski
1 5 Maria Małecka Joanna Adamczyk – mama
1 6 Klara Borucka Pawel Borucki
2 1 Justyna Taras Kamil Taras
2 2 Iga Perkowska Mariusz Perkowski
2 3 OLIWIA NARKIEWICZ PAWEŁ MICHALSKI
2 4 Urszula Powałka Piotr Powałka
2 5 Magdalena Witkowska Edyta Witkowska
2 6 BORYS WRÓBLEWSKI PAWEŁ WRÓBLEWSKI
Grupa B
Seria Tor Imię Nazwisko II Zawodnik Czas
1 2 Karolina Małaśnicka Jan Małaśnicki
1 3 Alicja Trzaska Paweł Trzaska
1 4 Mikołaj Warda Marcin Warda
2 3 Jan Małaśnicki Julia Małaśnicka
2 4 Roman Kowalski Balbina Kowalska