Close

19 listopada 2016

I Edycja – Wyniki Zawodów

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy !

Grupa A

Szkoła Specjalna - Seria 1 - 3

wdt_IDSeriaTorImięNazwiskoDystansCzas
1 1 3 Zuzanna Szymańska 25m 00:43,76
2 1 4 Dominik Sawicki 25m 00:46,03
3 1 5 Bartosz Pierchała 25m 01:29,39
6 2 1 Michał Mroziński 50m 00:44,15
7 2 2 Michał Urbański 50m 00:52,39
8 2 3 Jakub Owczaruk 50m 01:20,54
9 2 4 Piotr Kulej 50m 00:49,50
10 2 5 Adam Wiśniewski 50m 01:18,54
14 3 3 Zofia Miszczak 50m 00:57,54
15 3 4 Zofia Dzięcioł 50m -


Rocznik 2010 i młodsi - 25m - Wyniki

wdt_IDSeriaTorImięNazwiskoCzas
1 1 1 Wiktoria Kowalczyk 00:46,30
2 1 2 Alex Giziński -
3 1 3 Zuzanna Głasek 00:57,19
4 1 4 Alicja Zaród 00:42,54
5 1 5 Simon Przybytniak 00:39,49
6 1 6 Faustyna Bartoszewska 00:54,83
7 2 1 Kornelia Bartoszewska 03:01,14
8 2 2 Jan Sieliński 00:42,56
9 2 3 Helena Powałka 00:53,77
10 2 4 Weronika Grzegorzewska 01:07,80


Rocznik 2009 DZ - 25m - Wyniki

wdt_IDSeriaTorImięNazwiskoCzasDrużyna
1 1 3 Jagoda Rafał -
2 1 4 Daria Próba 00:40,99
3 1 5 Zosia Jasik 00:28,37
4 1 6 Ula Piotrowska 00:30,04
5 2 1 Joanna Szmulska 00:37,67
6 2 2 Izabela Żarnowska 00:26,67 SP234 Warszawa
7 2 3 Anna Bitkowska 00:33,69 Uczniowski Klub Sportowy Żoliborz
8 2 4 Maria Bednarczuk 00:27,79 Uczniowski Klub Sportowy Żoliborz
9 2 5 Maria Noga 00:25,42
10 2 6 Magdalena Witkowska 00:24,19 SP234 Warszawa


Rocznik 2009 CH - 25m - Wyniki

wdt_IDSeriaTorImięNazwiskoCzasDrużyna
1 1 3 Dawid Ciołek 00:33,86
2 1 4 Wiktor Iwański 00:27,99 SP234 Warszawa


Rocznik 2008 DZ - 25m - Wyniki

wdt_IDSeriaTorImięNazwiskoCzasDrużyna
1 1 2 Karolina Błachnio 00:35,69
2 1 3 Anna Jeżowska 00:34,56 Uczniowski Klub Sportowy Żoliborz
3 1 4 Joanna Łaniewska 00:32,18
4 1 5 Maja Szymańska 00:39,63
5 2 1 Apolonia Wośko 00:30,17
6 2 2 Hanna Belka 00:27,30
7 2 3 Patrycja Żbikowska 00:25,29 SP234 Warszawa
8 2 4 Pola Bogucka 00:22,86 Uczniowski Klub Sportowy Żoliborz
9 2 5 Maja Baran 00:29,05 Uczniowski Klub Sportowy Żoliborz
10 2 6 Natasza Hauzer 00:27,61


Rocznik 2008 CH - 25m - Wyniki

wdt_IDSeriaTorImięNazwiskoCzasDrużyna
1 1 2 Jan Gilbert 00:30,04
2 1 3 Krzysztof Firląg 00:26,98 SP234 Warszawa
3 1 4 Filip Walasek 00:31,45 Uczniowski Klub Sportowy Żoliborz
4 1 5 Teofil Nalewajka 00:24,19
5 1 6 Olek Kirsz -
6 2 1 Hubert Szostak 00:25,59 SP234 Warszawa
7 2 2 Paweł Włodarczyk 00:22,32
8 2 3 Józef Kaaraud 00:24,05 SP234 Warszawa
9 2 4 Wojciech Krzyszczak 00:21,55 SP234 Warszawa
10 2 5 Grzegorz Gromadka 00:23,11


Rocznik 2007 DZ - 25m - Wyniki

wdt_IDSeriaTorImięNazwiskoCzasDrużyna
1 1 1 Matylda Schon 00:20,28
2 1 2 Julia Kwiatkowska 00:29,59
3 1 3 Natalia Nowogródzka 00:26,79
4 1 4 Anna Leśniewska 00:23,46
5 1 5 Julia Gromadka 00:28,14 Uczniowski Klub Sportowy Żoliborz
6 1 6 Hanna Szymańska 00:27,58
7 2 1 Maria Wierzbicka - SP234 Warszawa
8 2 2 Zofia Ciaputa 00:22,24
9 2 3 Klara Borucka 00:19,79 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13
10 2 4 Milena Jaworska 00:18,04


Rocznik 2007 CH - 25m - Wyniki

wdt_IDSeriaTorImięNazwiskoCzasDrużyna
1 1 1 Borys Łopatka 00:22,21
2 1 2 Oskar Ślesik 00:17,94
3 1 3 Jan Frąckiewicz 00:23,03
4 1 4 Konstanty Melonowski -
5 1 5 Kamil Stasiak 00:29,05
6 2 1 Wiktor Sieliński 00:26,07
7 2 2 Eryk Świątkowski 00:19,31
8 2 3 Filip Zimnica 00:23,76 SP234 Warszawa
9 2 4 Bolesław Zdziarski 00:24,06 Uczniowski Klub Sportowy Żoliborz
10 2 5 Leonidas Kuchta-Berezowski 00:23,11 Uczniowski Klub Sportowy Żoliborz


Sztafeta Rodzinna Rocznik 2007 i młodsze - 2x25m - Wyniki

wdt_IDSeriaTorImięNazwiskoDrugi ZawodnikCzas


Grupa B

Rocznik 2006 DZ - 50m - Wyniki

wdt_IDSeriaTorImięNazwiskoCzasDrużyna
1 1 3 Matylda Minichowska 00:52,09
2 1 4 Julia Sosnowska 00:52,93 SP234 Warszawa
3 1 4 Weronika Koper 00:39,28 SP234 Warszawa
4 2 1 Anna Tymosiak 00:43,00 SP234 Warszawa
5 2 2 Zosia Krzyszczak 00:43,82 SP234 Warszawa
6 2 3 Julia Bilewicz 00:40,86 SP234 Warszawa
7 2 5 Zuzia Kirsz 00:39,28
8 2 5 Anastazja Kulesza 00:44,69 Uczniowski Klub Sportowy Żoliborz
9 2 6 Natalia Fąfara 00:38,60 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13
10 3 2 Oliwia Kowina 00:41,88


Rocznik 2006 CH - 50m - Wyniki

wdt_IDSeriaTorImięNazwiskoCzasDrużyna
1 1 2 Robert Zemla 00:43,31
2 1 3 Vincent Mahameed 00:43,36 SP234 Warszawa
3 1 4 Marceli Tomaka 00:41,75 Uczniowski Klub Sportowy Żoliborz
4 1 5 Grzegorz Ostyk-Syrewicz 00:39,98 SP234 Warszawa
5 2 1 Antoni Głasek 00:43,74
6 2 2 Marcin Bolesław Zieliński 00:35,23
7 2 3 Maciej Sadaj 00:45,48
8 2 4 Aleksander Janaszek 00:40,37
9 2 5 Oskar Szymański 00:45,30
10 2 6 Stanisław Przeździak 00:39,78 SP234 Warszawa


Rocznik 2005 DZ - 50m - Wyniki

wdt_IDSeriaTorImięNazwiskoCzasDrużyna
1 1 2 Anastazja Kovalova 00:48,17 SP234 Warszawa
2 1 3 Katarzyna Gołębiowska 00:50,70 SP234 Warszawa
3 1 4 Agata Gołaszewska 00:42,56 Uczniowski Klub Sportowy Żoliborz
4 1 5 Natalia Dąbrowska 00:42,14
5 1 6 Lena Wosik 01:18,36 Uczniowski Klub Sportowy Żoliborz
6 2 1 Aleksandra Fraj 00:38,84
7 2 2 Małgorzata Pietrzak 00:38,65
8 2 3 Alicja Trzaska 00:34,55 SP234 Warszawa
9 2 4 Karolina Małaśnicka 00:33,18 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13
10 2 5 Lilianna Kosieradzka 00:43,06 Uczniowski Klub Sportowy Żoliborz


Rocznik 2005 CH - 50m - Wyniki

wdt_IDSeriaTorImięNazwiskoCzasDrużyna
1 0 0 Michał Łopatka 00:37,60
2 1 1 Adam Sołtan 01:05,74
3 1 2 Mateusz Kałan 00:39,70
4 1 3 Janek Boratyński 00:42,64
5 1 4 Adam Walczuk 00:40,42 SP234 Warszawa
6 1 5 Hubert Jezior 00:37,09 SP234 Warszawa
7 1 6 Karol Gołaszewski 00:59,21 Uczniowski Klub Sportowy Żoliborz
8 2 1 Michał Bogusz 00:37,65 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13
9 2 2 Jakub Jan Zieliński 00:38,05
10 2 3 Stanisław Szczęsny 00:32,55 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13


Rocznik 2004 DZ - 50m - Wyniki

wdt_IDSeriaTorImięNazwiskoCzasDrużyna
1 1 2 Maja Łotowska 00:32,11
2 1 3 Weronika Młyńczak 00:38,29
3 1 4 Antonina Kęsy 00:47,13 Uczniowski Klub Sportowy Żoliborz
4 2 1 Patrycja Szewczak 00:38,32 SP234 Warszawa
5 2 2 Aleksandra Taraszkiewicz 00:35,41 SP234 Warszawa
6 2 3 Weronika Walenciak 00:30,97
7 2 4 Julia Dębska 00:30,54
8 2 5 Klaudia Pisowacka 00:34,99 SP234 Warszawa
9 2 6 Hanna Menszyńska 00:38,63 SP234 Warszawa


Rocznik 2004 CH - 50m - Wyniki

wdt_IDSeriaTorImięNazwiskoCzasDrużyna
1 0 0 Aleksander Schon 00:42,51
2 1 1 Kacper Kuczmar 00:39,75 SP234 Warszawa
3 1 2 Maciej Kucharski 00:31,90
4 1 3 Aleksander Jażowski 00:43,73 Uczniowski Klub Sportowy Żoliborz
5 1 4 Igor Domagało 00:39,66 Uczniowski Klub Sportowy Żoliborz
6 1 5 Bartłomiej Stanisławski 00:51,62 Uczniowski Klub Sportowy Żoliborz
7 1 6 Kamil Taras 00:38,22 SP234 Warszawa
8 2 1 Bartłomiej Pieniek 00:34,34 SP234 Warszawa
9 2 2 Patryk Hermanowski 00:34,43 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13
10 2 3 Maksymilian Minichowski 00:28,85


Rocznik 2001-2003 DZ - 50m - Wyniki

wdt_IDSeriaTorImięNazwiskoCzasDrużyna
1 1 1 Martyna Ziółkowska 00:30,03
2 1 2 Ida Borucka 00:33,40
3 1 3 Aleksandra Sawicka 00:29,51
4 1 4 Julia Małaśnicka 00:29,56
5 1 5 Maria Mirecka 00:29,51
6 1 6 Maja Prokopiuk - Uczniowski Klub Sportowy Żoliborz


Rocznik 2001-2003 CH - 50m - Wyniki

wdt_IDSeriaTorImięNazwiskoCzasDrużyna
1 1 1 Jakub Walasek - Uczniowski Klub Sportowy Żoliborz
2 1 2 Kacper Gołaszewski 00:33,44 Uczniowski Klub Sportowy Żoliborz
3 1 3 Kacper Zajączkowski 00:29,45
4 1 4 Bartek Zgirski 00:29,67 Uczniowski Klub Sportowy Żoliborz
5 1 5 Iwo Wojciechowski 00:32,21 Uczniowski Klub Sportowy Żoliborz
6 1 6 Kacper Ufel 00:32,22
7 2 1 Sean Przybytniak 00:30,18 UKS ŻOLIBORZ
8 2 2 Mikołaj Warda 00:32,40
9 2 3 Wojciech Szewczyk 00:29,21
10 2 4 Jan Małaśnicki 00:26,54


Kategoria Open - Kobiety - 50m - Wyniki

wdt_IDSeriaTorImięNazwiskoCzasDrużyna
1 1 2 Monika Ewa Zielińska 00:39,51
2 1 3 Katherine Burchiellaro 00:30,66
3 1 4 Wiktoria Wawrzynkiewicz 00:29,10
4 1 5 Laura Bułkin 00:39,71 nosir nowy dwór mazowiecki
5 2 6 Urszula Winkowska 00:33,07


Kategoria Open - Mężczyźni - 50m - Wyniki

wdt_IDSeriaTorImięNazwiskoCzasDrużyna
1 1 3 Piotr Bartoszewski 00:35,60
2 1 4 Patryk Skinderowicz 00:28,47
3 1 5 Piotr Mikuła 00:24,66
4 2 1 Damian Ziolkowski 00:29,21
5 2 2 Hubert Przybył 00:28,91
6 2 3 Marcin Rudnicki 00:27,08
7 2 4 Michał Bania 00:29,07 Szkoła Pływania BAKCYL
8 2 5 Jakub Pawlikowski 00:27,13
9 2 6 Marcin Warda 00:32,25


Kategoria Open Plus - 50m - Wyniki

wdt_IDSeriaTorImięNazwiskoCzas
1 1 1 Bartosz Luczak 00:33,90
2 1 2 Paweł Trzaska 00:29,75
3 0 0
4 1 1 Dominika Minichowska 00:44,12


Sztafeta Rodzinna - Dzieci do 16 lat - 2x50m - Wyniki

wdt_IDSeriaTorImięNazwiskoDrugi ZawodnikCzas
30 1 3 Julia Małaśnicka Jan Małaśnicki 00:26,58
31 2 1 Piotr Kulej Waldemar Kulej 00:40,24
32 2 2 Adam Sołtan Piotr Sołtan 00:43,21
33 2 3 Mikołaj Warda Marcin Warda 00:30,86
34 2 4 Ida Borucka Paweł Borucki 00:31,59
35 2 5 Karolina Małaśnicka Jan Małaśnicki 00:28,49
36 2 6 Alicja Trzaska Paweł Trzaska 00:30,00